Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Чым вы аддаеце перавагу займацца ў суботу?
Всего 23 человека
Голосование
Як вы ставіцеся да дзелавога стылю адзення ў школе?
Всего 20 человек
Голосование
Як Вам новы сайт?
Всего 54 человека

Планаванне шостага школьнага дня на снежань 2018

Дата: 13 января 2017 в 14:55, Обновлено 29 ноября в 09:38

Планаванне

шостага школьнага дня

на снежань 2018/2019 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

1

01.12

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

09.00 – 09.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Конкурс малюнкаў “СНІД, як сацыяльнае зло”

10.00-11.00

Каб. № 1

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гутарка па прафілактыцы наркаманіі і СНІДу “НЕ зламай свій лес”

11.00 – 12.00

Каб. № 16

5-9 кл.

Блоцкая Н. А.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

Віктарына “Пытанні – жарты”

18.00

Фае школы

5-9 кл.

Дземка В. П.

2

08.12

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

09.00 – 09.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Гульня-падарожжа “У краіну здаровага харчавання”

10.00-11.00

Каб. № 4

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Брэйн-рынг “Мы разам”

11.00 – 12.00

Каб. № 18

5-9 кл.

Маркевіч А. М.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

Тэматычны вечар “Мая краіна, мая веска, мая вуліца”

18.00

Фае школы

5-9 кл.

Блоцкая Н. А.

3

15.12

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

09.00 – 09.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Гульні “Зімовыя забавы”

10.00-11.00

Каб. № 2

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Спартландыя “У здаровым целе здаровы дух”

11.00 – 12.00

Спартыўная зала

5-9 кл.

Дземка В. П.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

Дзелавая гульня “Што я ведаю аб сваей прафесіі”

18.00

Фае школы

5-9 кл.

Маркевіч А. М.

4

22.12

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

09.00 – 09.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Майстэрня Дзеда Мароза

10.00-11.00

Каб. № 3

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Паседжанне клуба “Юных Ледзі” “Яе вялікасць мода, або дзяўчынкам па сакрэце”

11.00 – 12.00

Каб. № 19

5-9 кл.

Кужэльная А. М.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

Тэматычны вечар “Навагодні калейдаскоп”

18.00

Фае школы

5-9 кл.

Кужэльная А. М.

5

29.12

Конкурс малюнкаў “Навагодняя елка”

10.00-11.00

Каб. № 1

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гульня “Спрытны, здольны, дужы”

10.00 – 11.00

Спартыўная зала

5-9 кл.

Талмачэвец І. С.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

Дырэктар школы:                                                                Л. П. Ермалаева

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.