Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Чым вы аддаеце перавагу займацца ў суботу?
Всего 23 человека
Голосование
Як вы ставіцеся да дзелавога стылю адзення ў школе?
Всего 20 человек
Голосование
Як Вам новы сайт?
Всего 54 человека

Планаванне шостага школьнага дня на 1-е паўгодзе 2018/2019 навучальнага года

Дата: 9 января 2017 в 14:05, Обновлено 6 сентября в 19:44

                                                                                                                                 

Планаванне

шостага школьнага дня

на 1-е паўгодзе 2018/2019 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

1

08.09

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Спартландыя “Вяселыя старты”

10.00-11.00

Спартыўная зала

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Завочнае падарожжа па гарадах Беларусі

11.00-12.00

Каб. № 15

5-9 кл.

Кавалевіч А. М.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

2

15.09

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Віктарына “Свет прыроды”

10.00-11.00

Каб. № 4

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Экалагічная прагулка на прыроду “Будучыня за табой”

11.00-12.00

Школьны двор

5-9 кл.

Маркевіч А. М.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Дзень Здароўя

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

3

22.09

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Занятак “Падарожжа у краіну бяспекі”

10.00-11.00

Каб. № 16

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Урок школьнага сяброўства

09.00 – 10.00

Каб. № 10

5-8 кл.

Талмачэвец І. С.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

4

29.09

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Час гульні “Светлафор спяшаецца на дапамогу”

10.00-11.00

Каб. № 3

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Да дня сталага чалавека “Перадай дабро па кругу”

11.00 – 12.00

Каб. № 16

5-9 кл.

Блоцкая Н. А.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

5

06.10

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Прагулка-заданне “Восеньскія фарбы”

10.00-11.00

Каб. № 1

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гульня “Справе час – пацесе гадзіна”

09.00 – 10.00

Каб. № 10

5-8 кл.

Талмачэвец І. С.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

6

13.10

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Экалагічны дэсант па прыбору школьнага двара

10.00-11.00

Каб. № 1

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Віктарына “Аб усім па троху”

11.00 – 12.00

Каб. № 15

5-9 кл.

Дземка В. П.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

7

20.10

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Спартыўнае свята “Твае здароўе ў тваіх руках”

10.00-11.00

Спартыўная зала

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Спартландыя “Спорт супраць шкодных звычак”

11.00 – 12.00

Спартыўная зала

5-9 кл.

Маркевіч А. М.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

8

27.10

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Аукцыён прафесій “Кім быць”

10.00-11.00

Каб. № 3

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гульня-віктарына “Я люблю Беларусь”

11.00 – 12.00

Каб. № 15

5-9 кл.

Дземка В. П.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

9

03.11

КТС “Умелыя рукі”

10.00-11.00

Каб. № 1

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гульня-падарожжа па станцыям “Лабірынты ведаў”

10.00 – 11.00

Каб. №15

5-9 кл.

Дземка В. П.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

10

10.11

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Конкурс эрудытаў “Скарбы роднага краю”

10.00-11.00

Каб. № 4

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Віктарына “Ці ведаеш ты правілы бяспечных паводзін на дарогах?”

11.00 – 12.00

Каб. № 16

5-9 кл.

Блоцкая Н. А.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

11

17.11

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Свята “Залатая восень”

10.00-11.00

Каб. № 2

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гульня-падарожжа “Дарога да дабра і здароўя”

09.00 – 10.00

Каб. № 10

5-8 кл.

Талмачэвец І. С.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

12

24.11

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Інтэлектуальная размінка “Экалогія і мы”

10.00-11.00

Каб. № 3

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Конкурсная  праграма “З песней весела нм жыць, весяліцца і сябраваць!”

11.00 – 12.00

Каб. №  19

5-9 кл.

Знавец І. В.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

13

01.12

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Конкурс малюнкаў “СНІД, як сацыяльнае зло”

10.00-11.00

Каб. № 1

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гутарка па прафілактыцы наркаманіі і СНІДу “НЕ зламай свій лес”

11.00 – 12.00

Каб. № 16

5-9 кл.

Блоцкая Н. А.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

14

08.12

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Гульня-падарожжа “У краіну здаровага харчавання”

10.00-11.00

Каб. № 4

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Брэйн-рынг “Мы разам”

11.00 – 12.00

Каб. № 18

5-9 кл.

Маркевіч А. М.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

15

15.12

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Гульні “Зімовы забавы”

10.00-11.00

Каб. № 2

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Спартландыя “У здаровым целе здаровы дух”

11.00 – 12.00

Спартыўная зала

5-9 кл.

Дземка В. П.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

16

22.12

Факультатыўны занятак «Секреты синтаксиса и пунктуации»

09.00 – 09.45

Каб. № 18

9 кл.

Маркевіч А. М.

 Факультатыўны занятак “Асновы выбар прафесіі”

10.00 – 10.45

Каб. № 10

9 кл.

Талмачэвец І.С

Майстэрня Дзеда Мароза

10.00-11.00

Каб. № 3

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Паседжанне клуба “Юных Ледзі” “Яе вялікасць мода, або дзяўчынкам па сакрэце”

11.00 – 12.00

Каб. № 19

5-9 кл.

Знавец І. В.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

17

29.12

Конкурс малюнкаў “Навагодняя елка”

10.00-11.00

Каб. № 1

1-4 кл.

Настаўнікі пачатковых класаў

Гульня “Спрытны, здольны, дужы”

10.00 – 11.00

Спартыўная зала

5-9 кл.

Талмачэвец І. С.

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

11.00 – 13.00

Каб. № 10

5-9 кл.

Талмачэвец І.С

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

1-9 кл.

Дзяжурныя настаўнікі

Дырэктар                                                 Л.П.Ермалаева

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.