Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Голосование
Чым вы аддаеце перавагу займацца ў суботу?
Всего 22 человека
Голосование
Як вы ставіцеся да дзелавога стылю адзення ў школе?
Всего 20 человек
Голосование
Як Вам новы сайт?
Всего 54 человека

КАНІКУЛЫ 2018/2019 НАВУЧАЛЬНЫ ГОД

Дата: 26 октября в 13:07

План

 работы на восеньскіх канікулах

29.10 – 06.11.2018 г.

Дата

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Назва мерапрыемства

Адказныя

29.10.

1

10.00

Каб. № 1

Чытанне казак народаў свету “Сказка ложь да в ней намек”

Мартынава В. Р.

2

12.00

Школьны двор

Рухомыя гульні на свежым паветры

Рыдзецкая С. С.

3

12.00

Экскурсія ў восеньскі лес

Белка А. С.

4

10.00

Каб. № 4

Інтэлектуальная гульня “Падарожжа па Беларусі”

Горб Н. М.

5

10.00

школьны двор

Акцыя “Клопат аб птушках”

Талмачэвец І. С.

6

11.00

Спартыўная зала

Турнір па шашкам

Дземка В. П.

7

12.00

Каб. № 15

Фантаст-праект “Мая краіна”

Кужэльная А. М.

8

13.00

Каб. № 16

Конкурс легенд і паданняў “Аб родным краі”

Блоцкая Н. А.

9

13.00

каб. № 18

Прафілактычная акцыя “Карысныя канікулы”

Маркевіч А. М.

30.10.

1

11.00

Каб. № 1

Вусны часопіс “Як я дапамагаю маме”

Мартынава В. Р.

2

11.00

Каб. № 3

Віктарына “Знаўцы бяспечных паводзін”

Рыдзецкая С. С.

3

10.00

каб № 2

Конкурсная праграма “Ведай і любі свій край”

Белка А. С.

4

10.00

Спартыўная зала

Спартыўная паласа “Асенні марафон”

Горб Н. М.

5

11.00

каб № 10

Анкетаванне “Анкета маіх інтарэсаў”

Талмачэвец І. С.

6

11.00

каб № 17

Аукцыен захапленняў і інтарэсаў “Мае інтарэсы, мае захапленні”

Дземка В. П.

7

10.00

Каб. № 16

Дыспут “Што ў чалавеку галоўнае?”

Кужэльная А. М.

8

10.00

Каб. № 16

Гадзіна зносін “Аб чэснасці і ўменні трымаць слова”

Блоцкая Н. А.

9

10.00

каб. № 18

Рэйд “Школа добрых спраў”

Маркевіч А. М.

31.10.

1

12.00

каб № 1

Круглы стол “Па старонкам часопіса “Юны выратавальнік”

Мартынава В. Р.

2

13.00

каб. № 2

Гульня-падарожжа “Па краіне Мультфільмаў”

Рыдзецкая С. С.

3

10.00

школьны двор

Гульні на свежым паветры

Белка А. С.

4

10.00

каб № 4

Гутарка “Бяспечныя канікулы”

Горб Н. М.

5

11.00

каб. № 10

Час зносін “Што рабіць можна, а што нельга?”

Талмачэвец І. С.

6

11.00

спартыўная зала

Гадзіна рухомых гульняў

Дземка В. П.

7

12.00

спартыўная зала

Алімпійскія гульні

Кужэльная А. М.

8

13.00

каб. № 16

Эканамічнае выхаванне “Матэматыка і эканоміка”

Блоцкая Н. А.

9

12.00

каб. № 18

Кансультацыя “Аб гэтым гавораць бацькі: наркаманія: што патрэбна ведаць?”

Маркевіч А. М.

01.11.

1

12.00

каб. № 1

Свята першых школьных канікул

Мартынава В. Р.

2

13.00

Школьны двор

Прагулка-заданне “Як хмарка косы распляла”

Рыдзецкая С. С.

1-9

11.00

каб. № 15

Агульнашкольны бацькоўскі сход “Бяспечнае дзяцінства”

Класныя кіраўнікі

4

11.00

каб. № 4

Бацькоўскі сход “Хто такія нехачухі?”,

Горб Н. М.

6

10.00

каб № 17

Гадзіна зносін “Окны майго дома. Што яны для меня значаць?”

Дземка В. П.

7

12.00

каб. № 15

Гульня па станцыяў “Экалагічны серпантын”

Кужэльная А. М.

8

12.00

каб. № 16

Асновы асабістай бяспекі. Мы за ЗЛЖ

Блоцкая Н. А.

9

13.00

каб. № 18

Гульня “Што? Дзе? Калі?

Маркевіч А. М.

02.11.

1

13.00

Школьны двор

Час гульні на свежым паветры “Давайце гуляць!”

Мартынава В. Р.

2

10.00

каб. № 3

Настольная гульня “Твой дзень”

Рыдзецкая С. С.

3

11.00

Каб. № 2

Урокі Экошы “Асцярожна: так!”

Белка А. С.

4

12.00

каб № 4

Акцыя “Наш школьны пакой”

Горб Н. М.

5

10.00

каб. № 10

Акцыя “Наш утульны светлы клас”

Талмачэвец І. С.

6

11.00

спартыўная зала

Турнір па настольнаму тэнісу

Дземка В. П.

7

12.00

каб. № 15

Музычная гасцёўня “Руская песня ў люстэрцы паэзіі”

Кужэльная А. М.

8

13.00

каб. № 16

Гутарка “Адзін дома” аб паводзінах тдзіцяці дома

Блоцкая Н. А.

9

12.00

каб. № 18

Гульневая праграма “Краіна дарожных знакаў”

Маркевіч А. М.

03.11.

1-4

11.00-12.00

Каб. № 3

КТС “Умелыя рукі”

Мартынава В. Р.

5-9

10.00 – 11.00

каб № 15

Гульня-падарожжа па станцыям “Лабірынты ведаў”

Дземка В. П.

5-9

11.00 – 13.00

Каб. № 10

Аб’яднанне па інтарэсам “Юны ўмелец”

Талмачэвец І.С

1-9

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Прыходзьце, пагуляем (спартыўныя і народныя гульні)

Дзяжурныя настаўнікі

05.11

1

10.00

Школьная бібіліятэка

Прагляд відэароліка “Урокі цетачкі савы” па ПДР

Мартынава В. Р.

2

11.00

Спартыўная зала

Спартыўная эстафета “Мой вяселы, звонкі мяч”

Рыдзецкая С. С.

3

12.00

каб. № 2

Гульня “Сябры Майдадыра”

Белка А. С.

4

13.00

каб. № 4

Акцыя “Збяром макулатуру разам”

Горб Н. М.

5

11.00

каб. № 17

Выхаваўчы час “Вырашаем канфліктныя сітуацыі”

Талмачэвец І. С.

6

12.00

Каб. № 15

Інтэрактыўная гульня “Я – дома, я ў школе, я сярод сяброў”

Дземка В. П.

7

13.00

Каб. № 15

Інтэлектуальны праект “Эрудыцыен”

Кужэльная А. М.

8

10.00

каб. № 16

Класны сход “Роля сям’і ў развіцці маральных якасцей падростку”

Блоцкая Н. А.

9

11.00

каб. № 18

Акцыя “Зялены клас”

Маркевіч А. М.

06.11

1

10.00

Каб. № 1

Падарожжа ў краіну “Мультландыю” Гульневая праграма

Мартынава В. Р.

2

12.00

Школьны двор

Конкурс малюнкаў “Па старонкам любімых казак”

Рыдзецкая С. С.

3

12.00

Каб. № 2

Час зносін “Чаму жаўцее і ападае лісце?”

Белка А. С.

4

10.00

Каб. № 4

Развіваючыя гульні на ўвагу

Горб Н. М.

5

10.00

каб. № 10

Віктарына “Выконваем законы дарог”

Талмачэвец І. С.

6

11.00

спартыўная зала

Спартыўныя гульні

Дземка В. П.

7

12.00

Каб. № 15

Гульневая праграма “Вяселы мастак”

Кужэльная А. М.

8

13.00

Каб. № 16

Віктарына “Гісторыя ўзнікнення ПДР”

Блоцкая Н. А.

9

13.00

каб. № 18

Прагляд фільма “Нахаленак”

Маркевіч А. М.

Дырэктар школы                                                                           Л. П. Ермалаева

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.